رهبرى کردن تصویر دختران دستگیری پروفایل

رهبرى کردن: تصویر دختران دستگیری پروفایل استفاده اطلاعات انتشار تصویر شبکه های اجتماعی

آمریکایی‌ها باید سوریه را ترک کنند / لاوروف

وزیر خارجه روسیه اعلام کرد، نیروهای آمریکایی باید بعد از نابودی تروریست‌ها به طور کامل خاک سوریه را ترک کنند. لاوروف: آمریکایی ها باید سوری..

ادامه مطلب

۳۰ درصد جمعیت کشور در بافت‎‌های ناکارآمد سکونت می‌کنند

رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با تاکید براینکه در کل کشور ۱۴۱ هزار هکتار بافت ناکارآمد وجود دارد که ۳۰ درصد جمعیت کشور در این بافت های ناکارآمد سک..

ادامه مطلب

عکس ، عالی ترین راه یادگیری معرفی شد

روانشناسان محقق روی مغز انسان عالی ترین راه یادگیری را جهت افراد متفاوت معرفی کردند. عالی ترین راه یادگیری معرفی شد /عکس عبارات مهم : معرف..

ادامه مطلب

کشور عزیزمان ایران وارد فعالیت موشکی بالستیک نشود / پارلمان اروپا

نمایندگان پارلمان اروپا منشتر شدن بیانیه ای مدعی شدند برنامه موشکهای بالستیک ایران، تهدیدی امنیتی جهت منطقه است. پارلمان اروپا: کشور عزیزمان ای..

ادامه مطلب

زنگ‌ها جهت تلویزیون به صدا درآمده‌اند!

این روزها رسانه ها و نشریات سراسر دنیا را این گمان که «زنگ خطر جهت تلویزیون به صدا درآمده است» پر کرده؛ که این حکایت از آخر یک دوران و به عبارت بهتر شروع یک دور..

ادامه مطلب

ای کاش نظر ما را جویا می‌شدند / مونسان

رییس شرکت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری یک روز بعد از حرف و حدیث‌ها بر سر زیاد کردن ۳ برابری عوارض خروج از کشور، نارضایتی نسبیِ خود را از این تصم..

ادامه مطلب

خانمانه شدن «اعتیاد» را تکذیب می‌کنیم/ کم کردن تعداد مصرف‌کنندگان مواد مخدر ، ستاد مبارزه با مواد مخدر

قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: بیش از 580 تن انواع مواد مخدر تا به امروز کشف شده است که در این رابطه شاهد زیاد کردن 12 درصدی کشفیات ‌نسبت ..

ادامه مطلب