رهبرى کردن تصویر دختران دستگیری پروفایل

رهبرى کردن: تصویر دختران دستگیری پروفایل استفاده اطلاعات انتشار تصویر شبکه های اجتماعی

آلمادوار برترین کارگردان آمریکای لاتین شد

مراسم اعطای جوایز پلاتینو جهت تجلیل از بهترین‌های سینمای آمریکای لاتین طی یک سال اخیر، در کشور اسپانیا برگزار شد. آلمادوار برترین کارگردا..

ادامه مطلب

سناتوری که با بیماری اش ترامپ و جمهوری خواهان را دلواپس کرده است

مک کین به خاطر جایگاه سیاسی اش قادر است حرف هایی را که دیگر جمهوری خواهان نمی توانند یا نمی خواهند را به زبان بیاورد. سناتوری که با بیماری ا..

ادامه مطلب

مرکل مجددا مذاکرات تجارت آزاد با آمریکا را در دستور کار قرار می‌دهد

صدر اعظم آلمان با وجود توقف مذاکرات تجارت آزاد اروپا با آمریکا از طرف ترامپ مجددا بر لزوم شروع مجدد این مذاکرات تاکید کرد. مرکل مجددا مذاکرا..

ادامه مطلب

خطری جدی راکتورهای هسته‌ای آمریکا را ترساندن می‌کند / وزیر انرژی ‌آمریکا

وزیر انرژی آمریکا با اشاره به حمله هکری اخیر به یکی از نیروگاه‌های هسته‌ای آمریکا تاکید کرد، خطری که راکتورهای هسته‌ای آمریکا را ترساندن می‌کند کاملا ..

ادامه مطلب

۷۰ ساله‌ها بروند كنار / مصطفی هاشمی‌طبا

امسال جهت بار دوم بعد از سال ۸۰، شاهد حضور مصطفی هاشمی طبا در مسابقه های انتخاباتی دور دوازدهم ریاست جمهوری بودیم. وی هم در این دوره و هم در سال ۸۰،..

ادامه مطلب

باید راه نفوذ کشور عزیزمان ایران به مدیترانه را سد کرد / منبع اسرائیلی

یک روزنامه اسرائیلی با اشاره به تلاش کشور عزیزمان ایران جهت ایجاد پل زمینی تا مناطق شمال عراق و نیز سوریه و لبنان و در نتیجه راه یافتن به مدیترانه، عرب..

ادامه مطلب

تلاش کشور عزیزمان ایران جهت دستیابی به فناوری تولید تسلیحات از طریق شرکت‌های آلمانی

شبکه فاکس نیوز در گزارشی مدعی شد:‌ کشور عزیزمان ایران به طور غیرقانونی به دنبال دستیابی به فناوری تولید تسلیحات و توسعه برنامه موشکی‌اش از طریق شرکت‌های آلمانی..

ادامه مطلب