رهبرى کردن تصویر دختران دستگیری پروفایل

رهبرى کردن: تصویر دختران دستگیری پروفایل استفاده اطلاعات انتشار تصویر شبکه های اجتماعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری قشنگی اهمیت چندانی در بازیگری ندارد! / زهره فکور صبور

بازیگر سریال “پنچری” گفت: شخص من در صفحه مجازی بارها پیام‌هایی مبنی بر اینکه آیا بینی‌ات را عمل کرده‌ای دریافت کردم ولی در واقع من هیچ عملی را روی بینی‌ام انجام

قشنگی اهمیت چندانی در بازیگری ندارد! / زهره فکور صبور

زهره فکور صبور: قشنگی اهمیت چندانی در بازیگری ندارد!

عبارات مهم : سریال

بازیگر سریال “پنچری” گفت: شخص من در صفحه مجازی بارها خبر هایی مبنی بر اینکه آیا بینی ات را عمل کرده ای دریافت کردم ولی در واقع من هیچ عملی را روی بینی ام انجام نداده ام.

به گزارش دیباچه، زهره فکورصبور بازیگر تئاتر و تلویزیون، درخصوص تاثیر قشنگی در گزینش بازیگران به وسیله کارگردان ها گفت: از نظر من قشنگی اهمیت چندانی در بازیگری ندارد و بازی خوب در اکثر مواقع ملاک مهم جهت گزینش بازیگران خواهد بود.

قشنگی اهمیت چندانی در بازیگری ندارد! / زهره فکور صبور

وی به همین جهت ادامه داد: در سالهای قبل قشنگی بخشی از ملاک بعضی فیلمسازان جهت گزینش بازیگر بود ولی در سینمای امروز زیاد بازی خوب می تواند معیار صحیح گزینش یک بازیگر باشد و به صورت ربط چندانی ندارد.

بازیگر سریال “پنچری”، گزینش بازیگر بر حسب قشنگی را محکوم به شکست دانست و تاکید کرد: بعضی ممکن است به خاطر قشنگی گزینش شوند و در طی مدتی تعداد زیادی فیلم هم بازی کنند ولی بعد از گذشت وقت و با مشخص شدن کیفیت بازی ارزش از صحنه محو می شوند.

بازیگر سریال “پنچری” گفت: شخص من در صفحه مجازی بارها پیام‌هایی مبنی بر اینکه آیا بینی‌ات را عمل کرده‌ای دریافت کردم ولی در واقع من هیچ عملی را روی بینی‌ام انجام

وی با نقد به نظرات کابران در اینترنت راجع به قشنگی بازیگران تصریح کرد: متاسفانه امروزه در بین بعضی باب شده است که به سرعت به کوچک ترین تغییرات ظاهری بازیگران تصویر العمل نشان می دهند. به عنوان مثال اگر کمی چاق یا لاغر شوید می گویند بدون شک عمل خاصی را انجام داده هست. حال اگر ظاهرت عوض شده است باشد سریعاً انگ عمل قشنگی و این جور چیزها را به شما می بندند و این اتفاق به هیچ عنوان خوب نیست.

بازیگر سریال دردسرهای عظیم با اشاره به عدم انجام عمل بینی افزود: شخص من در صفحه مجازی بارها خبر هایی مبنی بر اینکه آیا بینی ات را عمل کرده ای دریافت کردم ولی در واقع من هیچ عملی را روی بینی ام انجام نداده ام. البته من همواره با صبر به این خبر ها جواب می دهم و تلاش می کنم در حد توان مخاطب را متقاعد کنم. این اتفاقی است که در میان بعضی افراد باب شده است که در مورد هرچیزی و هر جا نظر بدهند.

وی عوض کردن در ظاهر افراد را طبیعی خواند و ادامه داد: متاسفانه بعضی نمی خواهند بپذیرند که اگر صورت یک نفر عوض می شود صرفاً در نتیجه عمل نیست و ممکن است به علت پیگیری به پوست اتفاق افتاده باشد. البته این را هم بگویم عمل قشنگی از نظر من اگر صدمه ای ایجاد نکند بد نیست.

قشنگی اهمیت چندانی در بازیگری ندارد! / زهره فکور صبور

فکورصبور با اشاره به انجام عمل پروتز خود خاطرنشان کرد: تنها عمل قشنگی که در زندگی کرده ام مربوط به تزریق پروتز لب بوده است که آن را هم به علت عدم رضایت برداشتم. من اینکار را نه جهت حرف هایی که می شنیدم بلکه جهت راحتی و رضایت خودم انجام دادم.

واژه های کلیدی: سریال | بازیگر | بازیگری | بازیگران | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs