رهبرى کردن تصویر دختران دستگیری پروفایل

رهبرى کردن: تصویر دختران دستگیری پروفایل استفاده اطلاعات انتشار تصویر شبکه های اجتماعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری آلمادوار برترین کارگردان آمریکای لاتین شد

مراسم اعطای جوایز پلاتینو جهت تجلیل از بهترین‌های سینمای آمریکای لاتین طی یک سال اخیر، در کشور اسپانیا برگزار شد.

آلمادوار برترین کارگردان آمریکای لاتین شد

آلمادوار برترین کارگردان آمریکای لاتین شد

عبارات مهم : جایزه

مراسم اعطای جوایز پلاتینو جهت تجلیل از عالی ترین های سینمای آمریکای لاتین طی یک سال اخیر، در کشور اسپانیا برگزار شد.

به گزارش صبا ، فیلم «شهروند برجسته» ساخته «گاستون دوپار» و «ماریانا کوهن» که نخستین بار در جشنواره ونیز سال گذشته رونمایی شد، در جوایز فیلم «پلاتینو» در کشور اسپانیا جوایز عالی ترین فیلم، فیلمنامه و عالی ترین بازیگر مرد (اسکار مارتینز) سینمای آریکای لاتین را از آن خود کرد.

آلمادوار برترین کارگردان آمریکای لاتین شد

«اسکار مارتینز» پیش از این جهت بازی در این فیلم، موفق به کسب جایزه عالی ترین بازیگر جشنواره ونیز شده است بود. داستان این فیلم که محصول یکسان آرژانتین و اسپانیاست راجع به یک نویسنده برنده نوبل است که بعد از سال ها دوری به کشورش بازمی گردد ولی خطر مرور خاطرات گذشته او را ترساندن می کند.

«شهروند برجسته» در جوایز اسکار امسال نمایند سینمای آرژانتین بود ولی در نهایت نتوانست به جمع نامزدهای نهایی شاخه عالی ترین فیلم غیرانگلیسی راه یابد.

مراسم اعطای جوایز پلاتینو جهت تجلیل از بهترین‌های سینمای آمریکای لاتین طی یک سال اخیر، در کشور اسپانیا برگزار شد.

اما «پدرو آلمادوار» جهت فیلم «جولیتا» جایزه عالی ترین کارگردانی این مناسبت سینمایی را از آن خود کرد. ساخته «آلمادوار» که در بخش مهم جشنواره کن ۲۰۱۶ رونمایی شد، بر اساس داستان های نوشته «آلیس مونرو»، نویسند کانادایی برنده نوبل ادبیات ساخته شده است و به سه دهه از زندگی یک زن اسپانیایی می پردازد.

در این فیلم «اما رامیرز» و «آدریانا اوگارت» بازی می کنند که در کنار «رزی دی پالما» گروه بازیگران زن قدرتمندی جهت این فیلم تشکیل داده اند و «آلبرتو ایگلسیاس» همکار قدیمی «آلمادوار» نیز ساخت موسیقی این فیلم را بر عهده خواهد داشت.

«آلمادوار» در سال ۱۹۹۹ با فیلم «همه چیز راجع به مادرم» اسکار خارجی جهت سینمای اسپانیا به ارمغان آورد و در سال ۱۹۸۹ نیز با فیلم «زنان در آستانه فروپاشی عصبی» به جمع ۵ نامزد نهایی اسکار خارجی راه یافت.

آلمادوار برترین کارگردان آمریکای لاتین شد

در سایر بخش های جوایز فیلم «پلاتینو»؛ «سونیا براگا» جهت فیلم برزیلی «آکواریس» جایزه عالی ترین بازیگر زن را به خود تخصیص داده شده است داد و «از دور دست» به کارگردانی «لورنزو ویگاس» از ونزوئلا که سال گذشته شیر طلای عالی ترین فیلم جشنواره ونیز را کسب کرد نیز با جایزه عالی ترین فیلم اول جوایز «پلاتینو» تقدیر شد.

واژه های کلیدی: جایزه | لاتین | سینمای | اسپانیا | اسپانیا | جشنواره | سینمایی | جوایز اسکار

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs