رهبرى کردن تصویر دختران دستگیری پروفایل

رهبرى کردن: تصویر دختران دستگیری پروفایل استفاده اطلاعات انتشار تصویر شبکه های اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی تلاش کشور عزیزمان ایران جهت دستیابی به فناوری تولید تسلیحات از طریق شرکت‌های آلمانی

شبکه فاکس نیوز در گزارشی مدعی شد:‌ کشور عزیزمان ایران به طور غیرقانونی به دنبال دستیابی به فناوری تولید تسلیحات و توسعه برنامه موشکی‌اش از طریق شرکت‌های آلمانی

تلاش کشور عزیزمان ایران جهت دستیابی به فناوری تولید تسلیحات از طریق شرکت‌های آلمانی

تلاش کشور عزیزمان ایران جهت دستیابی به فناوری تولید تسلیحات از طریق شرکت های آلمانی

عبارات مهم : ایران

شبکه فاکس نیوز در گزارشی مدعی شد: کشور عزیزمان ایران به طور غیرقانونی به دنبال دستیابی به فناوری تولید تسلیحات و توسعه برنامه موشکی اش از طریق شرکت های آلمانی است.

به گزارش ایسنا، شبکه خبری فاکس نیوز در ادعاهای خود به گزارش یک سرویس اطلاعاتی آلمانی استناد کرده و آورده است : کشور عزیزمان ایران جهت توسعه برنامه موشکی اش و در اقدامی که احتمالا نقض یک توافقنامه بین المللی است و به کمک یک شرکت چینی، شرکت های آلمانی را نشانه قرار گرفته است.

تلاش کشور عزیزمان ایران جهت دستیابی به فناوری تولید تسلیحات از طریق شرکت‌های آلمانی

به ادعای فاکس نیوز، این گزارش ۱۸۱ صفحه ای که ماه گذشته انتشار یافته و روز سه شنبه به وسیله مقامات سرویس اطلاعاتی آلمان در اختیار رسانه ها قرار گرفت، مدعی است که کشور عزیزمان ایران به طور فعال به دنبال تولیدات و دانش علمی توسعه تسلیحات کشتار جمعی و به علاوه فناوری موشکی است و جمهوری اسلامی به دنبال دستیابی به شرکت های آلمانی از طرق متفاوت است.

این گزارش همچنین مدعی شده است است که ایران، در یک مورد از یک شرکت چینی جهت دستیابی به ماشین آلات تولید فلزات پیچیده یک شرکت مهندسی آلمانی استفاده کرده هست. مقامات اطلاعاتی آلمان نیز بعد از هشدار به این شرکت راجع به مقصد این ماشین آلات مانع از فروش آن ها شده است اند.

شبکه فاکس نیوز در گزارشی مدعی شد:‌ کشور عزیزمان ایران به طور غیرقانونی به دنبال دستیابی به فناوری تولید تسلیحات و توسعه برنامه موشکی‌اش از طریق شرکت‌های آلمانی

بنابر ادعای فاکس نیوز، دفتر فدرال حفاظت از قانون اساسی آلمان نیز یک گزارش منتشر کرده و مدعی شده است است که توافق هسته ای کشور عزیزمان ایران و گروه ۱+۵ مانع از تلاش های کشور عزیزمان ایران جهت دستیابی به فناوری موشک های با توانایی حمل کلاهک هسته ای نشده و کم کردن نیز نداده هست. هر چند در این گزارش تاکید شده است است که نشانه این توافق فناوری هسته ای بوده هست، نه فناوری موشکی.

به گزارش ایسنا، این ادعاها در حالی مطرح می شود که مقامات کشور عزیزمان ایران همواره تاکید می کنند که جهت زیاد کردن توان دفاعی خود در برابر تهدیدات به دنبال توسعه برنامه موشکی خود هستند و کشور عزیزمان ایران طبق قوانین بین المللی حق دفاع از خود را دارد و جهت این نشانه از هیچ تلاشی فروگذار نمی کند و از کسی هم اجازه نمی گیرد.

واژه های کلیدی: ایران | فناوری | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs