رهبرى کردن تصویر دختران دستگیری پروفایل

رهبرى کردن: تصویر دختران دستگیری پروفایل استفاده اطلاعات انتشار تصویر شبکه های اجتماعی

گت بلاگز اخبار حوادث دستگیری شکارچی تصویرهای دختران جوان در اینترنت

رئیس پلیس فتای خراسان‌شمالی گفت: شخصی که با سوء استفاده ازتصاویر شخصی دختران جوان اقدام به ایجاد پروفایل های جعلی در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و

دستگیری شکارچی تصویرهای دختران جوان در فضای مجازی

عبارات مهم : تصویر

رئیس پلیس فتای خراسان شمالی گفت: شخصی که با سوء استفاده ازتصاویر شخصی دختران جوان اقدام به ایجاد پروفایل های جعلی در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … می کرد دستگیر شد.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علی اعتمادی اظهارکرد: در پی وصول یک فقره پرونده با عنوان انتشار تصویرهای شخصی و هتک حیثیت کارها اولیه به وسیله کارشناسان این پلیس در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به بیانات شاکیه و مستندات و ادله های موجود مشخص شد متهم یا متهمان با هویت ناشناس و با استفاده از تکنیک و شگردهای خاص اقدام به برقراری ارتباط با شاکیه کرده و در نهایت اقدام به دزدی هویت و تصویرهای شخصی وی می کنند.

دستگیری شکارچی تصویرهای دختران جوان در اینترنت

اعتمادی گفت: طی پیگیری های به عمل آمده مشخص شد متهم با مطالب و اطلاعات سرقتی اقدام به ایجاد پروفایل جعلی در یکی از شبکه های خبر رسان کرده است و با درج مطالب غیر اخلاقی تلاش در زیاد کردن دیدار از پروفایل مزبوردارد.

وی ادامه داد: با کارها تخصصی و ادله های جمع آوری شده است متهم شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی دستگیر شد.

رئیس پلیس فتای خراسان‌شمالی گفت: شخصی که با سوء استفاده ازتصاویر شخصی دختران جوان اقدام به ایجاد پروفایل های جعلی در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و

اعتمادی با اشاره به اینکه متهم با مواجهه شدن با مستندات جمع آوری شده است صراحتا به بزه ارتکابی خود اعتراف کرد، افزود: در این راستا پرونده به همراه متهم به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان بجنورد تحویل شد.

وی توصیه کرد: بازدیدکنندگان اینترنت باید در نگهداری تصویر ها و اطلاعات محرمانه خود نهایت دقت و تلاش را داشته باشند و فیلم ها و اطلاعات شخصی خود را رمزگذاری کرده و به هیچ وجه تصویر ها و فیلم های شخصی و خانوادگی خود را در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … به اشتراک نگذارند.

وی یادآورشد: سودجویان با سوء استفاده از تصویر های بعضی بازدیدکنندگان شبکه های اجتماعی، به ساخت صفحات جعلی با تصویر این افراد اقدام می کنند و از این طریق اقدام به ترساندن و هتک حیثیت می کنند.

دستگیری شکارچی تصویرهای دختران جوان در اینترنت

واژه های کلیدی: تصویر | دختران | دستگیری | پروفایل | استفاده | اطلاعات | انتشار تصویر | شبکه های اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs