رهبرى کردن تصویر دختران دستگیری پروفایل

رهبرى کردن: تصویر دختران دستگیری پروفایل استفاده اطلاعات انتشار تصویر شبکه های اجتماعی

گت بلاگز اخبار حوادث خودکشی برابر دختر مورد علاقه

زن جوان گمان نمی‌ کرد فوت مرد مورد علاقه‌اش با آبمیوه مسموم، او را به دردسر بیندازد . 

خودکشی برابر دختر مورد علاقه

عبارات مهم : ایران

زن جوان گمان نمی کرد فوت مرد مورد علاقه اش با آبمیوه مسموم، او را به دردسر بیندازد .

به گزارش جام جم، پاییز سال 94 یکی از مسئولان بیمارستانی در پایتخت کشور عزیزمان ایران با پلیس تماس گرفت و از فوت مشکوک مردی جوان خبرداد. همزمان با شروع تحقیقات پلیسی ـ قضایی معلوم شد این مرد به علت مسمومیت فوت شده است است.

خانواده او با توجه به مشکوک شدن به فوت فرزندشان در شعبه ششم بازپرسی دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران شکایت کردند و مدعی بودند پسر خانواده به وسیله دختر مورد علاقه اش به قتل رسیده هست. با این شکایت بود که با دستور بازپرس محسن مدیرروستا، تحقیقات شروع و زن جوان احضار شد. او مدعی بود در فوت مرد جوان نقشی نداشته است.

خودکشی برابر دختر مورد علاقه

در ادامه تحقیقات معلوم شد پسر جوان براثر نوشیدن آبمیوه مسموم فوت شده است و قتلی در کار نیست. دختر جوان آزاد شد و پرونده با صدور جلب به دادرسی به دادگاه کیفری ارسال شد ولی قضات دادگاه بعد از بررسی پرونده ایراداتی به آن گرفتند و آن را چند روز پیش به دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران ارسال کردند که دوباره از زن جوان تحقیق شود تا ابهامات موجود در پرونده برطرف شود.

این زن باحضور در شعبه ششم بازپرسی دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران مورد تحقیقات قضایی قرار داده شد و به قاضی پرونده گفت: من و مرد فوت شده است به طور اتفاقی با هم دوست شدیم و بعد از مدتی به هم علاقه مند شدیم و قرار بود ازدواج کنیم. ولی او بعد از مدتی اخلاق و رفتارش عوض کردن کرد. یک شب قبل از فوت او با من تماس گرفت و در حالی که عصبانی بود، گفت باید او را ببخشم چون به من خیانت کرده و مدتی است با زنی جوان دوست شده است است.

زن جوان گمان نمی‌ کرد فوت مرد مورد علاقه‌اش با آبمیوه مسموم، او را به دردسر بیندازد . 

وی افزود: روز بعد قرار گذاشتیم که در مسیر آبمیوه ای خورد. چند دقیقه بعد از نوشیدن آبمیوه حالش بد شد. سراسیمه از ماشین پیاده شدم و از مغازه داری در آن حوالی کمک خواستم که آب آوردند و روی سر و صورتش پاشیدم. به اورژانس زنگ زدم که با آمدن امدادگران او را به بیمارستان بردم و خودم به خانواده اش خبر دادم.

بعد از آخر تحقیقات و برطرف نواقص، پرونده به دادگاه کیفری ارسال شد.

واژه های کلیدی: ایران | پرونده | آبمیوه | دادگاه | تحقیقات | دختر مورد علاقه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs