رهبرى کردن تصویر دختران دستگیری پروفایل

رهبرى کردن: تصویر دختران دستگیری پروفایل استفاده اطلاعات انتشار تصویر شبکه های اجتماعی

گت بلاگز اخبار بین الملل هرگونه عملیات ترکیه در عفرین با تصویر العمل مناسب سوری‌ها همراه خواهد بود / فیصل مقداد

معاون وزیر امور خارجه سوریه به ترکیه هشدار داد که هرگونه عملیات ارتش این کشور در عفرین سوریه با تصویر العمل مناسب سوری‌ها همراه خواهد بود.

هرگونه عملیات ترکیه در عفرین با تصویر العمل مناسب سوری‌ها همراه خواهد بود / فیصل مقداد

فیصل مقداد: هرگونه عملیات ترکیه در عفرین با تصویر العمل مناسب سوری ها همراه خواهد بود

عبارات مهم : ترکیه

معاون وزیر امور خارجه سوریه به ترکیه هشدار داد که هرگونه عملیات ارتش این کشور در عفرین سوریه با تصویر العمل مناسب سوری ها همراه خواهد بود.

به گزارش تسنیم به نقل از تلویزیون الاخباریه سوریه ، “فیصل مقداد” معاون وزیر امور خارجه سوریه راجع به هر گونه دخالت نظامی ترکیه در عفرین سوریه هشدار داد.

هرگونه عملیات ترکیه در عفرین با تصویر العمل مناسب سوری‌ها همراه خواهد بود / فیصل مقداد

وی در گفتگو با خبرنگاران به مواضع نظام ترکیه پرداخت و به ترکیه در خصوص هرگونه اقدام نظامی در عفرین هشدار داد و افزود چنین اقدامی تجاوز به خاک جمهوری عربی سوریه قلمداد خواهد شد.

المقداد گفت :« بیانات سران ترکیه اخیرا نگرانی شدید ما را برانگیخته هست. بیانات مسئولان ترکیه در خصوص به صدا آوردن شیپور جنگ در شمال سوریه ما را به شدت دلواپس کرده است و این درحالی است که جمهوری عربی سوریه به شدت میل به دارد که عالی ترین روابط را با مردم ترکیه برقرار کند. موضع مسئولان ترکیه و کارها نیروهای مسلح ترکیه در خاک ما نارضایتی و مخالفت مردم سوریه را به طور کامل برانگیخته هست. ما به مسئولان ترکیه هشدار می دهیم که در صورتی که به شروع کارها نظامی در منطقه عفرین اقدام کند.

معاون وزیر امور خارجه سوریه به ترکیه هشدار داد که هرگونه عملیات ارتش این کشور در عفرین سوریه با تصویر العمل مناسب سوری‌ها همراه خواهد بود.

این اقدام بر اساس حقوق بین الملل عملی تجاوزکارانه از طرف ارتش ترکیه علیه حاکمیت جمهوری عربی سوریه قلمداد خواهد شد و هر گونه تحرک خصمانه ترکیه یا شروع اقدام نظامی ترکیه علیه جمهوری عربی سوریه با تصویر العمل مناسب سوری ها پاسخ داده خواهد شد.

آنکارا در صورتی که به هر گونه اقدام نظامی دست بزند وضع خود را به عنوان یکی از حامیان حل و فصل بحران سوریه پیچیده خواهد کرد و خود را در حد یکی از گروههای تروریستی قرار خواهد داد. یعنی در این صورت هیچ تفاوتی بین کارها ترکیه و گروههای تروریستی که در طول هفت سال گذشته سوریه را نشانه قرار داده اند وجود نخواهد داشت و ما حمایتی را که ترکیه از گروههای تروریستی با مسلح کردن و انتقال یافته کردن آنها به سوریه و با حمایت مالی و همکاری با آنها با نشانه کشتار سوریها و تخریب سوریه ارائه کرده اند، مدنظر قرار خواهیم داد.

حضور نیروهای مسلح ترکیه در خاک سوریه مسئله ای به طور کامل مردود است و نیروهای قهرمان ارتش سوریه از خاک سوریه با دلیری تمام دفاع خواهند کرد. هشدار می دهیم که نیروهای پدافند هوایی سوریه توان کامل خود را بازیافته است و جهت حمله به اهداف هوایی ترکیه در آسمان جمهوری عربی سوریه آمادگی دارد و این به معنای این است که در صورتی که جنگنده های ترکیه به حریم هوایی سوریه تجاوز کنند نباید خود را در امان بدانند. در نهایت می خواهم تأکید کنم و مسئولان ترکیه به خوبی بشنوند و این خبر به طور روشن به همه کسانی که مسئول هستند برسد ، عفرین به طور خاص و منطقه شمال و شمال شرقی جمهوری عربی سوریه از ابتدا بخشی از خاک سوریه بوده است و به عنوان بخشی از خاک عربی سوریه باقی خواهد ماند.»

هرگونه عملیات ترکیه در عفرین با تصویر العمل مناسب سوری‌ها همراه خواهد بود / فیصل مقداد

واژه های کلیدی: ترکیه | سوریه | نیروهای مسلح | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs