رهبرى کردن تصویر دختران دستگیری پروفایل

رهبرى کردن: تصویر دختران دستگیری پروفایل استفاده اطلاعات انتشار تصویر شبکه های اجتماعی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی ماجرای پرداخت مابه‌التفاوت جهت تحویل سکه‌های پیش‌فروش

تحویل سکه‌های پیش فروش شش ماهه در حالی شروع شده است که بخش محدودی از این سکه‌ها در وقت تحویل باید بر اساس قیمت روز تسویه شود. سکه‌هایی که در وقت پیش فروش با ودی

ماجرای پرداخت مابه‌التفاوت جهت تحویل سکه‌های پیش‌فروش

ماجرای پرداخت مابه التفاوت جهت تحویل سکه های پیش فروش

عبارات مهم : میلیون

تحویل سکه های پیش فروش شش ماهه در حالی شروع شده است که بخش محدودی از این سکه ها در وقت تحویل باید بر اساس قیمت روز تسویه شود. سکه هایی که در وقت پیش فروش با ودیعه عضویت شده است بود، با قیمت سه میلیون و ۸۰ هزار تومان همراه با چهار درصد تخفیف تسویه می شود؛ ولی سکه هایی که با قیمت قطعی پیش فروش شد، هیچ مابه التفاوتی در ازای آنها گرفته نخواهد شد.

به گزارش ایسنا، امروز (چهارشنبه) همزمان با ۱۷ مرداد وقت سررسید سکه های پیش فروش شش ماهه است و در نتیجه افرادی که این سکه ها را پیش خرید کرده بودند می توانند با مراجعه به شعب بانک ملی سکه های خود را تحویل بگیرند؛ ولی سکه های شش ماهه دارای دو حالت هستند که بخشی هر چند محدود مشمول بر تسویه و پرداخت مابه التفاوت شده است و بخشی دیگر هیچ مبلغی نباید در ازای تحویل آن پرداخت شود.

ماجرا از این قرار است که در وقت شروع طرح پیش فروش سکه یعنی از بهمن ماه سال گذشته که بانک مرکزی در جریان نوسان تند بازار سکه و ارز طرح پیش فروش را در دستور کار قرار داد، قرار بر این شد تا سکه های با سررسید شش ماهه و یک ساله با دریافت ودیعه عضویت شوند؛ به طوری که جهت هر دو وقت یک میلیون تومان جهت سکه های تمام بهار آزادی دریافت شده است و در وقت سررسید به قیمت روز مابه التفاوت از صاحب سکه دریافت می شد. در این جریان صاحبان سکه های با سررسید شش ماهه مشمول بر تخفیف چهار درصدی و همچنین یک ساله تخفیف ۹ درصدی می شدند.

ماجرای پرداخت مابه‌التفاوت جهت تحویل سکه‌های پیش‌فروش

طرح پیش فروش سکه با پرداخت ودیعه حدود ۱۰ روزی در جریان بود و متوقف شد. در این مدت حدود ۵۰ هزار سکه پیش فروش شد و استقبال چندانی از آن وجود نداشت. از این تعداد نزدیک به ۲۵ هزار قطعه سکه جهت دوره شش ماهه بود که اکنون وقت سررسید آن رسیده است و صاحبان می توانند در وقت مراجعه به شعب ما به التفاوت را پرداخت و سکه را تحویل بگیرند این در حالی است که جهت تسویه قیمت روز مبنا قرار خواهد گرفت و بانک مرکزی جهت امروز ظاهرا سه میلیون و ۷۹ هزار تومان را به عنوان قیمت نهایی اعلام کرده که باید از آن چهار درصد کمتر و به عنوان تخفیف به صاحب سکه داده شود. بنابراین جریان تسویه و پرداخت ما به التفاوت سکه ها به این گروه بر می گردد.

اما بعد از اینکه طرح پیش فروش سکه با ودیعه از استقبال چندانی برخوردار نشد و در مدتی کوتاه متوقف و بانک مرکزی طرح دیگری را در دستور کار قرار داد که در آن قیمت ها قطعی و همان اول در وقت عضویت تسویه می شدند؛ به طوری که جهت سکه های شش ماهه مبلغ یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و یک ساله یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان تعیین کرد و از آخر بهمن ماه سال گذشته تا اواسط فروردین ماه به مرحله اجرا درآمد و حدود هفت میلیون و ۶۰۰ هزار قطعه فروش رفت. البته در ادامه و اوایل فروردین ماه امسال سررسید سکه ها اضافه شد و قیمت نیز عوض کردن کرد؛ به گونه ای که سکه های پیش فروش در هفت سررسید یک ماهه با قیمت یک میلیون و ۵۹۰ هزار تومان، سه ماهه یک میلیون و ۵۴۰ هزار تومان، شش ماهه یک میلیون و ۴۷۵ هزار تومان، ۹ ماهه یک میلیون و ۴۱۰ هزار تومان، یک ساله یک میلیون و ۳۵۰ هزار تومان، ۱۸ ماهه یک میلیون و ۲۴۵ هزار تومان و ۲۴ ماهه یک میلیون و ۱۱۶ هزار تومان فروخته شد.

تحویل سکه‌های پیش فروش شش ماهه در حالی شروع شده است که بخش محدودی از این سکه‌ها در وقت تحویل باید بر اساس قیمت روز تسویه شود. سکه‌هایی که در وقت پیش فروش با ودی

بر این اساس از امروز سررسید سکه های شش ماهه شروع شده است است و مشمول بر سکه های پیش فروش قطعی نیز خواهد بود که حدود دو میلیون و ۵۶۰ هزار قطعه را در بر گرفته و توزیع آنها تا آبان ماه ادامه دارد. در حال حاضر قیمت سکه در بازار آزاد حدود سه میلیون و ۳۰۰ هزار تومان هست. این در حالی است که در روزهای گذشته قیمت بالاتر و تا چهار میلیون و ۷۰۰ هزار تومان هم رفته بود و در روال ریزشی کم کردن یافته است.

واژه های کلیدی: میلیون | سررسید | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs