رهبرى کردن تصویر دختران دستگیری پروفایل

رهبرى کردن: تصویر دختران دستگیری پروفایل استفاده اطلاعات انتشار تصویر شبکه های اجتماعی

گت بلاگز اخبار اجتماعی ای کاش نظر ما را جویا می‌شدند / مونسان

رییس شرکت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری یک روز بعد از حرف و حدیث‌ها بر سر زیاد کردن ۳ برابری عوارض خروج از کشور، نارضایتی نسبیِ خود را از این تصمیم اعلام ک

ای کاش نظر ما را جویا می‌شدند / مونسان

مونسان: ای کاش نظر ما را جویا می شدند

عبارات مهم : تصویر

رییس شرکت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری یک روز بعد از حرف و حدیث ها بر سر زیاد کردن ۳ برابری عوارض خروج از کشور، نارضایتی نسبیِ خود را از این تصمیم اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، علی اصغر مونسان که روز یکشنبه (۱۹ آذر) از سهم ۱۶۰ میلیارد تومانیِ شرکت میراث فرهنگی از محل عوارض خروج از کشور خبر داد، بعد از موج گسترده اعتراض ها و انتقادهایی که نسبت به این تصمیم به راه افتاد، در صفحه شخصی خود در توئیتر به این مسئله تصویر العمل نشان داد.

ای کاش نظر ما را جویا می‌شدند / مونسان

معاون رییس جمهور در این توییت نوشت: با این رویکرد که سفر ارزان باید در سبد زندگی همه ایرانیان فراهم شود، اعتقاد دارم اجرای هر تصمیمی باید متناسب با اوضاع اقتصادی مردم باشد. ای کاش تصمیم گیرانِ زیاد کردن عوارض خروج از کشور، نظرات کارشناسی شرکت میراث فرهنگی، فعالان و متولیان گردشگری را جویا می شدند.

مونسان در مخالفت تلویحی با این اقدام نوشت: جهت تعدیلِ موضوع، هنوز هم دیر نشده و نهایت تلاش خود را جهت اصلاح ارقام به کار خواهیم بست.

رییس شرکت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری یک روز بعد از حرف و حدیث‌ها بر سر زیاد کردن ۳ برابری عوارض خروج از کشور، نارضایتی نسبیِ خود را از این تصمیم اعلام ک

با این حال او در نشست خبری روز یکشنبه در پاسخ به این پرسش که آیا نظر مشورتی روی این طرح داشته است؟ نارضایتی نشان نداد و اظهار کرد: حتما در تدوین بودجه دستگاه ها نظر دارند و همه بخش ها موظف به همکاری هستند و جهت ما مهم، زیاد کردن منطقی است و اگر قرار است درآمدی به دست آید، باید صرف حمایت از تورهای ورودی شود.

محمود واعظی ـ رییس دفتر رییس جمهور ـ نیز در تصویر العمل به اعتراضات به زیاد کردن عوارض خروج از کشور گفت: قطعا دولت همواره به نظرات مردم توجه کرده است و هر جا دیده تصمیم گرفته شده است دولت با تصویر العمل اجتماعی مناسبی مواجه نشده، نظر نهایی خود را با خواست مردم تطبیق داده هست. ما این انعطاف را خواهیم داشت که اگر در تصمیمات دولت، فشاری به قشری از مردم بیاید آن را بازبینی کنیم.

براساس لایحه پیشنهادی دولت جهت بودجه سال ۹۷، هر نفر در سفر نخست ۲۲۰ هزار تومان باید عوارض خروج پرداخت کند، این مبلغ در سفر دوم حدود ۵۰ درصد زیاد کردن می یابد (۳۳۰ هزار تومان) و جهت سفرهای سوم و زیاد با ۱۰۰ درصد افزایش، به ۴۴۰ هزار تومان می رسد. قرار است ۴۰ هزار تومان از مبلغ تعیین شده است جهت عوارض خروج، به توسعه زیرساخت ها و تاسیسات گردشگری و حمایت از بخش میراث فرهنگی و صنایع دستی تخصیص داده شده است یابد.

ای کاش نظر ما را جویا می‌شدند / مونسان

واژه های کلیدی: تصویر | گردشگری | میراث فرهنگی | میراث فرهنگی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs