رهبرى کردن تصویر دختران دستگیری پروفایل

رهبرى کردن: تصویر دختران دستگیری پروفایل استفاده اطلاعات انتشار تصویر شبکه های اجتماعی

گت بلاگز اخبار اجتماعی توضیح چمران راجع به علت تاخیر ابلاغ زیاد کردن قیمت کرایه‌ها

رئیس شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در تشریح تاخیر ابلاغ زیاد کردن قیمت کرایه‌های حمل و نقل گفت: این مصوبه جهت امضای نهایی به مجلس رفته بود ولی با ت

توضیح چمران راجع به علت تاخیر ابلاغ زیاد کردن قیمت کرایه‌ها

توضیح چمران راجع به علت تاخیر ابلاغ زیاد کردن قیمت کرایه ها

عبارات مهم : ایران

رئیس شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در تشریح تاخیر ابلاغ زیاد کردن قیمت کرایه های حمل و نقل گفت: این مصوبه جهت امضای نهایی به مجلس رفته بود ولی با توجه به حمله های تروریستی داعش به مجلس اتاق مورد نظر پلمب شد و امضای مصوبه با تاخیر مواجه شد.

به گزارش ایسنا، مهدی چمران در حاشیه سیصد و پنجاه و دومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در جمع خبرنگاران گفت: صورتجلسه زیاد کردن قیمت کرایه های حمل و نقل عمومی به امضای اکثر اعضا رسید و مقرر بود که به وسیله دبیرخانه به فرمانداری و شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران ابلاغ شود.

توضیح چمران راجع به علت تاخیر ابلاغ زیاد کردن قیمت کرایه‌ها

وی در خصوص اجرایی نشدن این مصوبه به امضای نهایی مصوبه در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و افزود: این مصوبه جهت امضای نهایی به مجلس رفته بود ولی از آنجایی که مجلس مورد حمله تروریستی داعش قرار داده شد اتاق مورد نظر پلمب شد و امضای این مصوبه با تأخیر مواجه شد.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود به پرسشها محله هرندی اشاره کرد و افزود: بعد از کارها شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران در محله هرندی صورت پارک این محله عوض کردن کرده است و استخری که در پارک هرندی به محل خواب معتادین تبدیل شده است بود جمع آوری شد. تعداد زیادی از معتادین در این محله جمع آوری و به مراکز درمانی و مراکز بهاران انتقال یافته شدند.

رئیس شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در تشریح تاخیر ابلاغ زیاد کردن قیمت کرایه‌های حمل و نقل گفت: این مصوبه جهت امضای نهایی به مجلس رفته بود ولی با ت

وی تاکید کرد: با وجود همه این کارها باید به این توصیه توجه داشت که شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران به تنهایی نمی تواند همه کارها را انجام دهد و باید قوه قضاییه و بهزیستی نیز همکاری های مورد نیاز را داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه 60 درصد این معتادین شهرستانی هستند و مسئله مهم آنها پیدا کردن شغل است افزود: این افراد جهت پیدا کردن شغل به پایتخت کشور عزیزمان ایران مهاجرت می کنند که بعد از ورود به پایتخت کشور عزیزمان ایران وارد این پارک ها شده است و متاسفانه با مواد مخدر آشنا می شوند که در پی آن معضلات بسیاری ایجاد می شود.

واژه های کلیدی: ایران | شورای اسلامی | مجلس شورای اسلامی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs